joi, iulie 19, 2012

Premiul meu la Festivalul Blogurilor Gustoase editia 2012 - un frumos Toaster Braun

Cu foarte mare intarziere, vreau sa arat prietenilor premiul pe care l-am primit in urma participarii la Festivalul Blogurilor Gustoase editia 2012 la categoria Aperitive: un Toaster Braun minunat. Aceasta postare a fost programata automat la timpul ei, insa s-a ratacit, nu-mi dau seama din ce motive. Vreau inca o data sa multumesc site-ului Gustos.ro, sponsorilor din partea carora vine premiul si dragilor mei prieteni care m-au sustinut votandu-ma.

4 comentarii:

  1. Bravo !! Felicitari pentru premiul obtinut si asteptam cat mai multe retete ! :D

    RăspundețiȘtergere
  2. Multumesc frumos, ma straduiesc cu retetele numai sa aiba cine sa le citeasca.

    RăspundețiȘtergere
  3. E de-a dreptul minunat. Avem si noi unul asemanator insa este de la Philips, sper sa nu ma insel.

    RăspundețiȘtergere

multumesc pentru vizita

Politica de confidentialitate

  Politica de confidentialitate  Blogul poate folosi cookie-uri și tehnologii similare pentru a îmbunătăți experiența utilizatorilor. Terțe ...